Właściciele biura podatkowego ABAK

Przedstawiamy Państwu właścicieli biura rachunkowego ABAK w Łodzi oraz ich pełnomocników.

Właściciele:

Regina Sadoch – Czyżewska, doradca podatkowy.
Jest prawnikiem, przez wiele lat pracowała jako główny księgowy i dyrektor ekonomiczny różnych firm w Łodzi. Ukończyła studia podyplomowe z dziedziny podatków i rachunkowości. Posiada uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 1165/96. Jest wpisana na listę Doradców Podatkowych nr 533.

Marcin Sadoch, doradca podatkowy.
Ukończył studia ekonomiczne na kierunku finanse i bankowość. Posiada uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 33841/02. Jest wpisany na listę Doradców Podatkowych nr 532.

Pełnomocnicy właścicieli:

Barbara Rudnicka, doradca podatkowy.
Ukończyła studia ekonomiczne na kierunku organizacja przetwarzania danych. Pracowała w ośrodku elektronicznym GUS-u. Ukończyła studia podyplomowe w dziedzinie podatków i rachunkowości. Posiada uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 1452/96. Jest wpisana na listę Doradców Podatkowych nr 534.

Joanna Sadoch. Ukończyła studia ekonomiczne na kierunku finanse i bankowość, a także na kierunku prawo i administracja. Posiada uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 29860/02.

Дирекция АБАК:

Полные полномочия для ведения бухгалтерских книг и по налоговому консалтингу имеет:

Регина Садох -Чижевская – юрист

Марчин Садох – экономист

Барбара Рудницка – экономист, информатик

Ёанна Садох – экономист